PuhastusPartner. Meie väärtused. Klientide tagasiside.

Kiire reageerimine töödele

PuhastusPartneri meeskond reageerib kiiresti töödele ning tagab tööde kõrge kvaliteedi.

Mõistlikud hinnad

PuhastusPartneri hinnapoliitika on vastavuses turuolukorraga ning on kliendisõbralik.

Enesekindel meeskond

Meie meeskonda kuuluvad mitmeaastase kogemusega eripuhastustöölised, kelle oskused on pidevalt täiendamisel.

Kõrge kvaliteet

PuhastusPartneri meeskonna jaoks on kvaliteet olulise tähtsusega ning igale tööle anname alati puhtuse garantii.

Meist

Saame tuttavaks

PuhastusPartner on 100 % Eesti kapitalil loodud ettevõte, kelle peamisteks teenusteks on puhastuse eritööd. Oleme tegutsenud Eesti turul rohkem kui 12 aastat, meie jaoks on kõik kliendid olulised ning PuhastusPartneri puhastusteenuseid hinnatakase 5 tärni vääriliseks meie klientide poolt.

Puhastus Partner

Kuidas sündis meie ettevõte

Kõik sai alguses 2007-aastal kui alustasime töid Tallinna Lennujaamas, alates sellest ajast oleme pakkunud puhastuse eritöid Eesti turul ning teeme seda siiani suure pühendumusega.

Mida kliendid meist räägivad

1. Oleme kasutanud PuhastusPartneri teenuseid juba 2 aastat ja oleme osutatud teenusega väga rahul.

2. Minu tagasiside: PuhastusPartner on väga kiire ja operatiivne ning tulemusele keskenduv meeskond. Lepinguliste klientide eripuhastustööd usaldan täielikult PuhastusPartneri hoolde.

3. Koostöös PuhastusPartneriga  teostame meie lepingulistele klientidele eritöid. PuhastusPartner teostab töid sobival ajal kiiresti ja professionaalselt. Nende peamiseks tegevusalaks on puhastuse eritööd, mida osutavad kogu Eesti piires. Koostööpartner on ambitsioonikas ja oma alale pühendunud professionaal. Teeme koostööd selleks, et meie klientide sise- ja välialad oleksid laitmatult puhtad. Meie eesmärk on aidata kinnisvara omanikel või rentnikel leida efektiivseim lahendus oma kinnisvara heakorra tagamiseks ja igapäevase esteetilise töökeskkonna säilitamiseks.
Meeldivat koostööd soovides!

4. Meie salongi klaase peseb juba 3 aastat PuhastusPartner ja alati on tulemus kvaliteetne ja professionaalne.

5. Tänud PuhastusPartneri meeskonnas kõigile hea töö eest. Ilus tulemus, kiired käed ja meeldiv teenindus.

6. Koostöö PuhastusPartneriga sujub alati laitmatult. Töö kiire ja kvaliteetne, tulemus vastab ootustele. Meeskond vastutulelik ja professionaalne. Jagan ainult kiidusõnu!

7. Akende pesuga jäime väga rahule. Töö oli kiire ja korralik . Järgmine aasta kasutame PuhastusPartnerit kindlasti jälle.