Puhastustööd

Kliki pildile ja loe täpsemalt

Akende pesu

Akende pesu alla kuulub alati aknapalede, aknalaudade ja aknaplekkide puhastus. Lisaks klaaspindade pesule puhastatakse ka aknavahed! Akende pesu tasub tellida vähemalt kaks korda aastas või olenevalt klaaspindade kasutusest ja määrdumisest.

Põrandahooldus

Põrandahoolduse alla kuulub erinevate põrandakatete süvapuhastus ning vajadusel katmine vaha või muu kaitsekihiga. Lisaks teostame vaipkatete keemilist pesu ning puitpõrandate süvapesu ja katmist õlivahaga.

Sisekoristus

PuhastusPartneri teenuste alla kuulub ka äriklientidele kontorihoonetes sisekoristuse pakkumine. Aitame ka oma partneritel sisekoristust teostada nende objektidel, kui selleks peaks olema vajadus. Lisaks sellele pakume ka eraisikutele kodukoristust.

Välihooldus

Aitame niita muru või trimmerdada võsa. Meie teenuste valik välihoolduses on pikk. Aitame koristada territooriume lehtedest ja lumest. Värvime aedu ning vajadusel hooldame Teie aiateid ning pügame hekke.

Suurpuhastus

Suurpuhastuse alla kuulub siseruumides täielik puhastus nö ülevalt alla teenus. Mille alla kuulub kõikide pindade puhastamine laest põrandani. Teostame suurpuhastusi san. ruumides, ladudes, kontorites ja korterites. Suurpuhastust tasub teostada vähemalt kord aastas.

Survepesutööd

Teostame erinevatele pindadele survepesutöid, puhastame aedu, teid, katuseid, fassaade, seinu, betooni. Oleme teostanud survepesutöid üle Eesti ning selle nõudlus kasvab iga aastaga.