Akende pesu

Aknad lubavad täita meie ruumid pehme päikesevalgusega ja olla kursis sellega, mis mahub meie nägemisulatusse. Samuti jätavad säravad ja puhtad aknad esinduliku välimuse Teie hoonest ja loomulikult ka Teist endast üldiselt. Eriti oluline on suurt tähelepanu pöörata akende puhtusele just klaasfassaadidega ehitistel kus tagasipeegelduva ja särava pinna ebatäpsused tulevad eriti ilmekalt esile.

Akende ja klaasfassaadide pesu on eripuhastustöö. Akende pesu hõlmab klaaspindade puhastamist sinna kogunenud mustusest, tolmust, ämblikuvõrkudest jms. Akende pesu alla kuuluvad ka aknaraamide, aknalaudade, aknavahede ja aknapõskede puhastus.

Akna pesu on soovitatav teostada vähemalt kaks korda aastas või sagedamini, olenevalt hoone asukohast ja ümbruse iseloomust. Akende välispesu on võimalik teha temperatuuril kuni -5ºC. Tulemuseks on läbipaistvad ja säravad aknad.

Võimalikult kiire ja parima teenuse pakkumiseks sooviksime eelnevalt teada puhastatavate akende pindala m² ja eritehnikat nõudvaid tingimusi (tõstuk, tellingud). Samuti on vajalik, et akende pesu teostamise päeval oleks aknalauad asjadest puhtaks tehtud ja akendele võimaldatud igakülgne ligipääs. Juhul, kui on tarvis suuremate klaasfassaadide puhul või liiklusrohkes kohas sulgeda mõni teelõik või tänav, siis tuleks kindlasti ka sellest meid eelnevalt teavitada.